Chtěli bychom Vás informovat o nových sportovních aktivitách v našem areálu Beachklubu Ladví. Sportovní aktivity jsou připraveny jak pro vaše děti, tak i pro jejich maminky a tatínky. Připraveny jsou Muay Thai (thajský box), kruhový trénink, crossfit a TRX. 

Muay ​T​hai pro děti

Přihlaste své děti na dětský Muay Thai boxing. ​Muay Thai je bojové umění, kterým se děti naučí nejen ubránit se před šikanou, ale i před dalšími nástrahami dnešní doby. Zároveň získají disciplínu, ​ obratnost, fyzickou kondici a pohybovou koordinaci​.  

Muay ​T​hai pro začátečníky

Tréninky Muay ​T​hai jsou určeny pro všechny, kteří by na sobě rádi zapracovali. Díky našim tréninkům zlepšíte svojí koordinaci, obratnost a rovnováhu. Bojový sport vám dodá ​také​ psychickou odolnost a ​přirozenou ​sebedůvěru ​v běžném životě. Přijď si zacvičit a užít si trénink thajského boxu s námi!

TRX pro ženy

TRX ​je ​efektivní ​funkční trénink​ a zábava​. ​Cvičení s vlastní vahou na TRX přináší úžasné výsledky, které pomohou​ shodit přebytečnou váhu, zpevnit a formovat postavu v​e velmi krátkém čase. Cviky s TRX jsou velmi variabilní a umožňují procvičení celého těla postupně vždy tak, aby odpovídaly Vaší aktuální kondici. Naši trenéři Vám proto snadno mohou vytvořit sestavu na míru, která Vás bude posouvat rychleji k očekávaným výsledkům.

Crossfit

CrossFit neboli funkční trénink je silové a kondiční cvičení na zpevnění postavy ale také na shození ​přebytečné váhy. Kombinováním gymnastiky, atletiky a vzpírání ​během​ každé​ho​ tréninku se zvyšuje celková fyzická zdatnost, výdrž a obratnost. ​ CrossFit je komplexní způsob procvičení celého těla a všech svalových partií velmi variabilním způsobem. Vhodný i pro ženy co chtějí formovat postavu a shazovat přebytečná kila.

Kruhový trenínk

Je úžasný způsob jak získat sílu a zároveň vytrvalost. Je skvělý pro budování svalové hmoty i pro spalování tuků ze všech tělesných partií. Díky tomu je tato tréninková metoda vhodná jako zpestření monotónního programu pro všechny sportovce, kteří se věnují aktivně jakémukoliv druhu. Vhodné i pro ženy.

Rezervační systém:

 
pouze příštích 30 dní
Bez omezení času