Trenér výkonnostní mládeže v Beachklubu Ládví

Trenérská kvalifikace:

Šestkový volejbal:

  • diplomovaný trenér I. třídy ve volejbale
  • držitel II. trenérské třídy FIVB
  • pedagog na Fakultě tělesné výchovy (katedra sportovních her – oddělení volejbalu)
  • trenér akademického volejbalového výběru Univerzity Karlovy
  • 1998 – 2000 druhý trenér reprezentačního družstva kadetek ČR
  • 2002 – 2004 druhý trenér reprezentačního družstva kadetek ČR
  • 2002 – 2007 trenér družstva PVK Olymp Praha – extraliga (kadetky)
  • 2007 - 2008 hlavní trenérem reprezentačního družstva juniorek ČR
  • 2009 trenér družstva PVK Olymp – extraliga (kadetky)
  • 2013 – 2014 trenér beachvolejbalu

Beach volejbal:

 

  • trenér III. třídy v beach volejbalu

 2013

2. místo:  Mistrovství ČR žákyň (Kotlasová – Písková)

4. místo:  Mistrovství ČR U-18 (Kotlasová – Písková)

 

2014

1. místo:  Mistrovství ČR žákyň (Kotlasová – Štochlová)

3. místo:  Mistrovství ČR U-18 (Kotlasová – Štochlová)

5. místo:  Mistrovství ČR U-20 (Kotlasová – Štochlová)

6. místo:  Mistrovství Evropy U-18 (Kotlasová – Štochlová)

 

2015       

2. místo:  Halové Mistrovství ČR U-22 (Kotlasová – Štochlová)

2. místo:  Halové Mistrovství ČR U-18 (Písková – Maixnerová)

3. místo:  Halové Mistrovství ČR U-20 (Písková – Maixnerová)

1. místo:  Mistrovství ČR U-18 (Kotlasová – Štochlová)

3. místo:  Mistrovství ČR U-18 (Písková – Maixnerová)

2. místo:  Mistrovství ČR U-20 (Písková – Maixnerová)

5. místo:  Mistrovství ČR U-20 (Kotlasová – Štochlová)

3. místo:  Mistrovství Evropy U-18 (Kotlasová – Štochlová)

 

2016

13. místo: Halovém Mistrovství ČR žen (Kotlasová – Resová)

3. místo:  Halovém Mistrovství ČR U-22 (Kotlasová – Resová)

3. místo:  Halovém Mistrovství ČR U-18 (Zelenková – Svobodová)

2. místo:  Halovém Mistrovství ČR U-20 (Kotlasová – Resová)

9. místo:  Mistrovství Evropy U-20 (Kotlasová – Resová)

1. místo:  Mistrovství ČR U-20 (Kotlasová – Resová)

5. místo:  Mistrovství Světa U-19 (Kotlasová – Resová)