Provoz sportovního areálu se neobejde bez partnerství města a sponzorů. Touto stránkou bychom rádi poděkovali všem našim příznivcům a podporovatelům.

Máte rádi sport a přemýšlíte o podpoře smysluplného projektu na Praze 8 nebo dokonce plánujete zasáhnout celou republiku? Napište nám na This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. a my Vám připravíme zajímavou a konkrétní nabídku.

Usilovně hledáme:

  • sponzory konkrétních projektů, které chystáme v areálu pro Vás - umělé osvětlení, dětské hřiště, tribuna, atd.,
  • partnery finanční i materiálové pro naše turnaje,
  • partnery pro sportovní turnaj v přehazované pro děti z dětských domovů.

Nechcete plýtvat s rozpočtem v dobách finanční krize? Nebojte se a napište. Nemáme velké oči a oceníme každou pomoc. A tu velmi rychle poznáte na kvalitě našich služeb. Předem děkujeme!


Partneři Beachklubu Ládví

Hlavní město Praha

Magistrát hlavního města Prahy je fakticky obecním a krajským úřadem hlavního města Prahy. Jeho působnost je vymezena zákonem o hlavním městě Praze a městkou vyhláškou o Statutu hlavního města Prahy, činnost a organizační uspořádání magistrátu upravuje jeho organizační řád. Magistrát plní úkoly uložené zastupitelstvem nebo radou města a vykonává přenesenou státní působnost hlavního města.

Více informací na portále hlavního města Prahy

Městská část Praha 8

Městský obvod Praha 8 je územní samosprávný celek zabývající se všeobecnou veřejnou správou.

Více informací na webu MČ Praha 8

E.ON Česká republika

Skupina E.ON je tradičním partnerem české energetiky. Na českém trhu působíme od roku 1998. Dodáváme elektřinu 1,2 milionu zákazníků a zemním plynem zásobujeme více než 220.000 zákazníků, a to převážně v jižních Čechách a na jižní Moravě.

Více informací na webu E.ON

Wilson

České zastoupení společnosti AMER SPORTS Czech Republic, s.r.o. zodpovídá za distribuci a prodej značek Atomic, Salomon, Suunto, Dynamic, Volant, Nikita, Bonfire, Salomon Snowboards a Wilson.

Více informací na webu Wilson

Chata Milíře

Nová zrekonstruovaná horská chata Milíře, která se nachází v nadmořské výšce 930 m n. m., v krásném a klidném místě v samotném srdci Krkonoš obklopeném lesem, s výhledem na Sněžku.

Více informací na webu Chata Milíře

Saunia.cz

Saunia je unikátní koncept saunového světa, který posouvá běžné standardy saunování na novou úroveň. Na jednom místě u nás naleznete hned několik druhů moderních a velkých saun, parní lázeň ochlazovací bazének, relaxační zóny a prostory s občerstvovacím barem. Váš zážitek ze saunování si můžete umocnit návštěvou některého ze saunových ceremoniálů, které u nás probíhají denně pod vedením skutečných mistrů saunérů, ověnčených řadou úspěchů na domácích i zahraničních soutěžích. V Saunii se snažíme o nejvyšší kvalitu za příznivou cenu.

Více informací na webu Saunia.cz

Kudy z nudy

Pod názvem Kudy z nudy naleznete projekt České centrály cestovního ruchu – CzechTourism, jehož cílem je podpora domácího cestovního ruchu. Kudy z nudy nabízí komplexní nabídku pro každého cestovatele.

Více informací na portále kudyznudy.cz

Emailkampane.cz

On-line nástroj pro profesionální e-mail marketing a rozesílání newsletterů.

Více informací na webu emailkampane.cz

Move up to be healthy and happy

Projekt se zaměřuje na prevenci obezity a dalších chorob spojených se špatnou výživou a nezdravým životním stylem. Cílem je odstranění špatných návyků u nejmladších a snížení rizika onemocnění těmito chorobami. Cílovou skupinou jsou děti prvního stupně základních škol, jejich učitelé a rodiče.

Více informací na webu projektu

Erasmus+

V rámci programu Erasmus+ Sport se Beachklub Ládví jako člen partnerské sítě se zapojil do zajímvého projektu Move Up to Be Healthy and Happy.


Oakley

The LAB je první specializovaná prodejna značky Oakley v České republice. Zaměřujeme se hlavně na sportovní, lifestylové , ale i dipotrické brýle a oblečení. Náš personál Vám ochotně a rád poradí při výběru brýlí a zvolí tu nejlepší variantu podle Vašich požadavků. Přijďte si k nám vybrat a vyzkoušet z největší nabídky brýlí Oakley v České republice.

Více informací na webu The Lab | Oakley

Hostel Ládví

Hostel Praha Ládví svým zákazníků nabízí levné ubytování s možností parkování a výbornou dostupností do centra města.

Více informací na webu Hostel Ládví

Partneři dětských akcí

DECATHLON

Decathlon je významný maloobchodní prodejce sportovního vybavení, oblečení a obuvi. Ve svých prodejnách v 19 zemích světa nabízí sortiment až pro 70 druhů sportů!

Více informací na webu DECATHLON

Aquacentrum Šutka

Aquacentrum Šutka je jedním z nejmodernějších plaveckých areálů v Praze i celé České republice. Svým návštěvníkům nabízí nejen padesátimetrový krytý bazén, ale též vířivku, divokou řeku, 2 tobogány, vodopád, relaxační bazén, dětské brouzdaliště i vodní bar s občerstvením. Pro milovníky wellness jsou v areálu k dispozici dvě finské sauny s venkovními ochlazovacími bazénky a dvě parní lázně.

Více informací na webu Aquacentrum Šutka

Monstera International

Společnost Monstera je developerskou organizací zabývající se investiční činností v oblasti komerčních nemovitostí a se zaměřením na výstavbu čerpacích stanic pohonných hmot.

Více informací na webu Monstera International

Neumann

NEUMANN, spol. s r.o. je česká rodinná firma specializující se na výrobu střešních boxů a střešních nosičů. Společnost patří k největším výrobcům i prodejcům uvedeného druhu výrobků v České republice.

Více informací na webu Neumann

Prima

Společnost Bidvest vyvíjí, vyrábí a dodává zmrzlinu Prima do obchodů, cukráren a restaurací. Ve vlastním moderním závodě v Opavě vyrobí 12 miliónů litrů zmrzliny za rok. Mezi ně patří oblíbené nanuky Mrož a Pegas, Ruská zmrzlina, zmrzlinové dorty, zmrzlinové vany a další zmrzlinové výrobky.

Více informací na webu Prima

Kamsdětmi.com

Portálu Kamsdětmi.com, encyklopedie pro rodiče kam s dětmi od A do Z.

Více informací na portálu Kam s dětmi

Osmička pro rodinu

Posláním příspěvkové organizace Osmička pro rodinu je zajišťování volnočasových a vzdělávacích aktivit pro děti a mládež. V rámci terénní práce na základních školách na Praze 8 zajišťuje sociálně pedagogické služby včetně primárně preventivních aktivit. Poskytuje nejrůznější služby rodinám s dětmi, ale i prevenci sociálního vyloučení pro rodiče pečující o děti. Služby na podporu zkvalitnění partnerských a manželských vztahů, posilování rodičovských kompetencí, organizování příměstských táborů jakož i prázdninových letních táborů v jednotlivých Centrech a další aktivity v souladu s hlavním účelem organizace.

Více informací na webu Osmička pro rodinu

Pražská juniorliga

Pražská beachvolejbalová liga pro děti a mládež je oficiální soutěž Pražského volejbalového svazu v Praze.

Více informací na webu Pražská junior BEACHLIGA