Praha sportovní letní pohár žen

V sobotu 20. srpna se v Beachklubu Ládví uskuteční další z řady oficiálních turnajů Českého volejbalového svazu - Praha sportovní letní pohár žen. Přijďte zafandit českým top hráčkám.

Zlatá a stříbrná pro Terku s Danielou a Aničku s Veronikou

Minulý víkend se v Chodově u Karlových Varů uskutečnilo MČR U20, kde i Beachklub Ládví měl svá želízka v ohni. A to první nasazený pár Terezu Kotlasovou s Danielou Resovou a sedmý nasazený pár  Annu Šotkovskou s Veronikou Vranou. Po těžkém boji jsme nakonec slavili obrovský úspěch v podobě zlaté a stříbrné medaile na prestižním turnaji v konkurenci těch nejlepších dvojic ČR.


Pozdravy ze soustředění našich reprezentantů

Ahoj všem, jsme v polovině soustředění našich reprezentantů. V nádherném areálu BVC Žraloci Pňov – Předhradí, který má nádech světového beachvolleyballu, dostávají naši svěřenci do těla a naplno si užívají profesionální přípravy na novou sezónu. Soustředění je velmi obohacené skvělou stravou z domácí kuchyně Šárky. Jedeme na 100%.

Všechny zdravíme a posíláme pár fotek pro přiblížení atmosféry.

MalčaHledáme kuchaře

Hledáme a rádi přijmeme do trvalého pracovního poměru na Ládví vyučeného kuchaře, kuchařku, nebo prostě nadšence do vaření. Náplní práce bude jednoduchá připrava jídel na grilu, polévek a hotových jídel, výpomoc v recepci areálu a úklid. Jedná se o práci v mladším kolektivu na směnný provoz od 8,00 do 24,00. Je vhodné i pro čerstvé absolventy učebního oboru nebo rekvalifikačních kurzů. Informace na telefonním čísle 723841031 u Jardy Falce. Nástup možný po dohodě ihned.