Náborové tréninky

Hledáme nové talenty - Kiki, Maki a Allisona s Emanuelem . Přemýšlíte, na jaký sport dát vaše děti? Baví je hrát si s míčem? Nechte je vyzkoušet plážový volejbal. Náborové tréninky začínají v pondělí 5. září od 15.00 a poběží po dobu dvou týdnů. Vždy od pondělí do čtvrtka. Těšíme se na vás! Více informací zde.


Mistrovství České republiky klubů v plážovém volejbalu ČEZ FINAL FOUR proběhne o víkendu 3.- 4. září v Praze na Ládví

ČEZ FINAL FOUR, historicky první mistrovství České republiky klubů v plážovém volejbalu se uskuteční o víkendu 3.-4. září v pražském Beachklubu Ládví. Do víkendového klání postoupilo 6 nejlepších českých klubů, které se v sobotním čtvrtfinále utkají o 4 postupová místa do nedělního finále.


Taťka Fest

Na děti budou čekat popeláři, policejní auta a motorky, hasičský vůz, vycvičení pejsci a loutkové divadlo Jiskra. Každý si bude moci vyzkoušet plážový volejbal, tenis, lukostřelbu, lanové centrum a děti za svoji aktivitou dostanou zmrzku a budou si moct opéct buřta na ohni.


Letní pohár žen

V sobotu 20. srpna zahajujeme maratón profi turnajů v Beachklubu Ládví v rámci programu Praha Evropské hlavní město sportu. Prijďte zafandit nejlepším českým beachvolejbalistkám na letní pohár žen v plážovém volejbalu.