HURÁ! STOJÍME!

Vážení příznivci plážáku,

Po veškerých peripetiích, které nás v tomto týdnu potkaly, je stavba nafukovací haly konečně téměř u konce! Moc se všem omlouváme za způsobené problémy, od zítřka už budeme fungovat v normálním režimu.Moc se na všechny těšíme!

Váš beachklub LádvíInfomaily do pošty a ne do spamu.

Hezký den,

zjistili jsme, že naše infomaily místo k vám, chodí do vašich spamboxů. Aktuálně díky komplikacím se stavbou posíláme poměrně hodně důležitých informací. Rádi bychom vás poprosili, kdybyste mohli naše emaily seftrener@beachklubladvi a info@beachklubladvi.cz dat mezi přátelské příjemce. Díky tomu by se měla zlepšit průchodnost informací od nás k vám. Případně prosím sledujte naše stránky a facebook, kde najdete veškeré aktuální info. Děkujeme moc za trpělivost s námi a snad už brzy budeme zase fungovat na 100%. Díky a hezký den.
Další omluva - kvůli větru bude stát hala až v pátek 7. října

Hezký den,

právě jsme po 4 hodinách čekání museli poslat 18 stavebních dělníků domů. Pronájmy i dětské kroužky v 6-kurtové hale musíme až do čtvrtka zrušit. Na Ládví fouká vítr mezi 5 až 7 metry za sekundu a bohužel nemůžeme stavět halu. Hranice únosného rizika, aby se neroztrhaly plachty jsou 2 metry za sekundu. Podle telefonátu s Českým hydrometeorologickým ústavem bude foukat až do čtvrtečního odpoledne. V pátek v 5.00 začneme stavět halu a odpolední kroužky a večerní hra a pronájmy by už měli proběhnout bez problémů. Raději píšeme "by", protože aktuálně si s námi počasí zahrává. Samozřejmě bude možné si ušlé hodiny nahradit. Velmi se omlouváme.

Zrušení kroužků v pondělí 3. října.

Hezký den, finišujeme stavbu nafukovací haly. Zítra večer by už měla stát. Aktuálně neprší, ale od 16.00 se podle norské předpovědi má počasí bohužel zhoršit. Proto dnes mimořádně rušíme dětské kroužky. POZOR! Ládvíci, tj. hodina pro nejmenší, bude v nafukovací hale, tj. Ládvíci se neruší. Zítra už dětské kroužky budou v hale.