Přehled listopadových turnajů

Hola hola!

Máme pro Vás další várku skvělých turnajů!
V listopadu se můžete těšit na tradiční turnaje našich trenérů, na Pražsko - Hradecké derby a na Beachservice Tour.

Tak neváhejte a přihlašujte, kapacity jsou omezené.

Jenom připomínám na Beachservice Tour se prosím přihlašujte na jejich webových stránkách.

Beachvolejbalu zdar!Změna rezervačních podmínek

Hezký den, obracíte se na nás, že máme plně obsazené tréninky, páteční hru, atd. a přitom jsou volná místa. Důvodem je rušení rezarvací na poslední chvíli. Abychom vám vyšli vstříc, měníme mírně rezervační podmínky. Každý má možnost zrušit svoji účast na akci do 24 hodin před začátkem akce, v případě zrušení účasti na akci po uplynutí této lhůty vám bude automaticky stržen kredit, jako byste se zúčastnili. Samozřejmě můžete za sebe poslat náhradu a peníze si vybrat od náhradníka. Podobně to má většina sportovních areálu a to nejen těch beachvolejbalových. Věříme, že by to mělo pomoci, abyste se mohli včas dohlásit na uvolněnou kapacitu. Děkujeme za pochopení.

Podzimní příměstský tábor s dotací MPSV

Pro velký úspěch letních příměstkých táborů jsme se rozhodli uspořádat podzimní kemp. V termínu 26.-27. října, tj. o podzimních prázdninách, připravíme pro děti 2-denní program plný sportu, kreslení a zábavy. Pro pro děti z prvního stupně základních škol je připraven kemp s dotací Ministerstva práce a sociálních věcí. Více zde. Haly topí, týden hrůzy za námi

Hezký den,


minulý týden byl jeden nejhorší v historii Beachklubu Ládví. Na co jsme šáhli, to se nám nepovedlo. Doufáme, že dnešním pondělím se vše zase k dobrému obrátí. Aktuálně obě haly stojí, svítí a hlavně topí. Ano i topí. Víme, že jste na nás naštvaní a víme, že budeme muset tvrdě makat, abychom získali vaší důvěru zpátky. Hodně z nepovedeného jde za stavební firmou, ale to vás logicky nezajímá. Proto jsme připravili plán, jak si vás alespoň trochu udobřit. Tady je náš plán.