Na pláži i v zimě? Největší pískoviště v Praze v Beachklubu Ládví!

Během zimních měsíců budou ti nejmenší mít opět možnost, vyřádit se na největším pískovišti v Praze.

Dobrá zpráva je, že takové pískoviště, které běžně slouží jako beachvolejbalové kurty, je zpřístupněno všem návštěvníkům každé úterý a čtvrtek od 09:00 do 12:00 až do konce března 2017, a to zcela zdarma! Na své si tak přijdou nejenom rče a prarodiče s dětmi, ale i dětské kluby, mateřinky a školy.

Prosincové turnaje

Máme pro vás další nálož prosincových turnajů. Již tuto neděli pokračuje Beachservice Tour. Následující víkend se můžete těšit na oblíbené turnaje našich trenérů Ondry a Míry! Pondělí 26. 12. bude ve znamení poslední beachové události tohoto roku. Přijďte si zahrát mixový turnaj pod taktovkou Ondry Michálka a vyhrát víkendový pobyt
v Krkonoších, chatě Milíře.Příčina problému s teplotou v hale snad nalezena

Nová hala nám všem udělala radost tim, jak vypadá a hlavně tím, že pomohla zvětšit kapacitu kurtů. Bohužel přinesla i řadu problémů a to hlavně s topením. Od začátku jsme si marně lámali hlavu, kde je problém. Projekt i samotnou stavbu dělali profesionálové, kteří stavěli i velkou halu, takže jsme hledali problém u nás…

Technické problémy s přívodem plynu

Bohužel nás nadále trápí vytápění hal, zejména když venkovní teplota klesne dramaticky pod nulu. Minulé dny jsme analyzovali, kde může být problém a snad to konečně máme. Postupně jsme přenastavovali termostat a regulátor. V neděli jsme provedli měření tlaku plynu. Dneska proběhla další technická schůzka a měli bychom mít následující řešení. Ve velké hale výměna ventilu a v malé hale vykopání stávající jednocoulové trubky a její nahrazení dvoucoulovou trubkou a expanzivní nádobou. To by mělo vyřešit aktuální výpadky, které způsobuje nízký tlak plynu. V úterý bychom měli vyměnit ventil ve velké hale a ve čtvrtek by měla být vyměněná trubka. Snad už to bude finále. Omlouváme se.

Mikulášská besídka

MIKULÁŠSKÁ BESÍDKA!

V pondělí 5. 12. navštíví náš areál tradiční prosincová trojice Mikuláš, anděl a čert.  Přijďte se svými dětmi pro mikulášskou nadílku a ochutnat speciální mikulášské menu, které pro Vás náš bar připraví.

Těšíme se na Vaši návštěvu!