Omluva za problémy s teplou vodou

Omlouváme se za včerejší problémy s teplou vodou, které byly způsobeny výpadkem elektřiny, tím pádem s nemožností nahřátí bojleru. Máme natažené nové potrubí a čekáme na připojení na soustavu tak, aby se zvýšil i tlak vody. Děkujeme vám za pochopení!

Mikuláš v Aquacentru Šutka

Přijďte navštívit Aquacentrum Šutka, kde se na vás bude těšit Mikuláš, čert a andělé. S nimi si užijete báječný den plný zábavy, tance, soutěží a her smožností vyhrát zajímavé a hodnotné dárky, které jsou připraveny pro všechny dětské návštěvníky. Ti nejšikovnější mohou vyhrát volné vstupy do areálu Aquacentra Šutka či kurzy beachvolejbalu pro děti do 19ti let zdarma. Mikuláš a jeho přátelé pro Vás budou mít připraveno mnoho sladkých dobrot a dárků.

Mixový povánoční turnaj Ondry Michálka

Druhý svátek vánoční. Dosytosti se vyspat. Dát si cukroví a vánočku k snídani. Mrknout na nějakou tu pohádku nebo navštívit příbuzné. Jít se hejbnout? Coby ne! Odpolední povánoční turnaj dne 26. prosince 2015 pod taktovkou našeho šéftrenéra odstartuje ve 14:00 s předpokládaným ukončením v 18:00.

Pěkně zostra! Beach Volleyball Drill Camp Ondry Michálka v lednu na Ládví!

Intenzivní beachvolejbalový kemp s Ondrou Michálkem se uskuteční v Beachklubu Ládví ve dnech 08. - 10.01.2016 nejen pro ty, kteří budou chtít vyběhat a vypotit vánoční cukroví a jiné laskominy, kterým se v průběhu svátků dá jen těžko odolat. Až už jsi z Prahy nebo ne, přihlas se na obdobu letního mimopražského kempu s celodenním aktivním programem.