Aktuálně z Beachklubu Ládví


O víkendu 10. a 11. června proběhne v pražském Beachklubu Ládví finálový turnaj pražské junior beachligy. Organizátoři očekávají účast kolem 400 mladých plážových volejbalistů a volejbalistek v osmi kategoriích, rozdělených dle věku.

V průběhu turnaje rozdají organizátoři 16 sad medailí a jeden velký putovní pohár pro vítězný klub. Ocenění si totiž odnesou jak vítězové finálového turnaje, tak dvojice, které se umístí na prvních třech místech po sečtení bodů za celou sérii 8 turnajů. Před finálovým turnajem bojují o celkové vítězství pravděpodobně pražské kluby Beachklub Pankrác, Beachklub Strahov a obhájce loňského prvenství Beachklub Ládví.

Naším cílem je mít v každé kategorii minimálně jednu dvojici v TOP 10 v celkovém hodnocení, ale bude to ještě obrovský boj“ dodává Jaroslav Malčík, šéftrenér mládeže Beachklubu Ládví a koordinátor úseku mládeže do 15 let na Českém volejbalovém svazu.

Pražská junior beachligy je beachvolejbalová liga pro děti a mládež. Jedná se o oficiální soutěž pražského volejbalového svazu. V rámci probíhajícího ročníku 2016/2017 se uskuteční 8 turnajů v 8 beachklubech po celé Praze. Celá soutěž je rozdělena do osmi kategorií podle věku. Ti nejmenší do 10 let hrají plážovou přehazovanou, děti do 12 let tzv. „zjednodušený minibeach“ a ve zbývajících kategorií (do 15, 17 a 20 let) se hraje dle beach volejbalových platných pravidel.

Akci finančně podporuje Hlavní město Praha, Městská část Praha 8.

MČP8          prazska junior liga     hlavni mesto praha