Aktuálně z Beachklubu Ládví


V neděli 23.4.2017 se konalo již 5. kolo našeho populárního turnaje s názvem MERCURIA LÁDVÍK CUP, který je pořádán pro všechny děti z Beachklubu Ládví. Toto páté kolo LÁDVÍK CUPu bylo zcela výjimečné počtem přihlášených dvojic – turnaje se zúčastnilo rekordních 37 párů (tzn. celkem 74 mladých hráčů)! Hrající páry vytvořily, za podpory příchozích rodičů a fanoušků, neskutečnou volejbalovou atmosféru. To posunulo náš žebříček úspěchu opět o něco výše.

Turnaj byl opět rozdělen do 3 kategorií – PŘEHAZOVANÁ, ZJEDNODUŠENÝ MINIBEACH a KLASICKÝ MINIBEACH.

Boje o titul v jednotlivých kategoriích probíhaly následovně:

  • PŘEHAZOVANÁ

V této kategorii se utkali naši nejmenší hráči. V šestičlenné skupině si každý pár zahrál 5 zápasů na 1 vítězný set do 15 bodů. Konečné umístění v turnaji určily výsledky zápasů odehraných ve skupině. Na prvních třech místech se umístily dvojice: Adélka s Anetkou (3. místo), Růženka s Kačkou (2. místo) a Matyáš s Apolenkou (1. místo).

  • ZJEDNODUŠENÝ MINIBEACH

Kategorie zjednodušený minibeach, která vznikla úpravou pravidel minibeache pro větší požitek ze hry, se v pátém kole LÁDVÍK CUPu zúčastnilo 9 párů. Týmy byly rozděleny do 2 skupin, ve kterých bojovaly o umístění pro postup do finálových skupin. Po odehrání základních skupin pokračoval turnaj zápasy ve skupinách o konečné pořadí – skupina o 1. - 4. místo a skupina o 5. – 9. místo. Náročný formát turnaje generoval maximální počet odehraných zápasů pro jednotlivé týmy. Ve finálové skupině si nejlépe vedla dvojice Náťa a Julie, která obsadila konečné 1. místo. Holky se tak staly mistryněmi kategorie zjednodušený minibeach.

  • MINIBEACH

Naše prozatím nejvýkonnější a nejvíce obsazená kategorie minibeach byla rozdělena do 3 skupin, ve kterých dvojice bojovaly o postupová místa do skupin o 1. – 3. místo, 4. – 6. místo a 7. – 9. místo. Do druhé fáze turnaje, tedy do bojů o 1. až 9. místo, postupovaly bohužel kvůli kapacitě a možnostem turnaje vždy první 3 týmy ze skupin základních. Týmy, které se v základních skupinách umístily na čtvrtých a nižších příčkách, obsadily konečné dělené 10. místo v turnaji. Protože kategorie minibeach je na LÁDVÍK CUPu kategorií nejvyšší, vítězný tým je s oblibou zván „nejlepší z nejlepších“ nebo také „mistr mistrů“. Toto krásné a prestižní označení si do následujícího 6. kola turnaje hrdě ponese dvojice Pája s Áďou.

Děkujeme všem zúčastněným za skvělou podívanou a věrnost, kterou zdobíte náš turnaj. Těšíme se na Vás na 6. kole turnaje MERCURIA LÁDVÍK CUP, které se koná 28.5.2017.