Aktuálně z Beachklubu Ládví


Vážení beachvolejbalisté a beachvolejbaloví nadšenci,

jménem celého vedení, personálu a trenérů Beachklubu Ládví bychom Vám chtěli poděkovat za uplynulou zimní sezónu. Děkujeme!

Za dveřmi je nyní již sezóna letní a my doufáme, že si ji užijete společně s námi v Beachklubu Ládví. S nadcházející sezónou pro Vás připravujeme pár novinek, abychom Vám návštěvy areálu a účast na našich akcích zpříjemnili. Dovolte nám Vás s jednou z novinek seznámit prostřednictvím tohoto příspěvku.

Za účelem zkvalitnění našich služeb jsme spustili nový rezervační systém, díky kterému se na akce (kempy, tréninky) Beachklubu Ládví můžete přihlašovat/odhlašovat prostřednictvím internetu. Nebude tedy potřeba hlásit se na recepci před začátkem tréninku či kempu. Využijte poslední minuty před tréninkem rozcvičkou a ne stáním ve frontě. Ptáte se, jak to?

V našem novém rezervačním systému můžete kempy a tréninky hradit formou předem nabitého kreditu (pracujeme na tom, abyste si i kredit mohli nabít z pohodlí Vašeho domova skrze rezervační systém). Když máte „nabito“ můžete se libovolně přihlašovat na akce Beachklubu. Bezplatně odhlašovat se můžete do 12 hodin před konáním akce, v tu chvíli se kredit automaticky odečte. Chceme tím předejít přihlašování se tzv. „nechodičů“ a vytvořit tak více prostoru pro hráče, kteří mají o beachvolejbal skutečně zájem.

Těšíme se na Vaši návštěvu,

Tým BKL