Beachklub Ládví se zaměřuje na výchovu mládeže od 3 do 18 let. Díky pískovému pokladu je náš areál ideální průpravou na všeobecný pohybový rozvoj. Na nezpevněném povrchu se svěřenci učí lepší stabilitě a každý pohyb je náročnější, přesto šetrnější na pohybový aparát.

Beachvolejbalové kroužky pro děti na Praze 8

Dětská atletická přípravka je určena pro děti od 3 do 5 let (Ládvík), na ni volně navazují beachvolejbalové kroužky pro děti od 6 do 10 let, které jsou zaměřené na všeobecný pohybový rozvoj. Volejbalové základy trénují děti v kroužcích od 10 do 13 let. Na ně dále navazuje věková kategorie pro děti od 14 do 15 let a od 16 do 18 let . Všechny kategorie jsou smíšené.

Tyto kroužky jsou vedené jako rekreační, bez důrazu na výkonnost a výsledky. Prioritou těchto tréninků je naučit děti základy tohoto sportu a správným sportovním návykům, které si přenesou i do osobního života.

Více informací


Výkonostní tréninky

Díky široké mládežnické základně, kterou areál v současné době disponuje, se chceme zaměřit také na výkonnostní volejbal. Je to další krok Beachklubu Ládví ve výchově a motivaci našich svěřenců.

Tyto výkonností tréninky budou zaměřené na děti s fyzickými a mentálními předpoklady pro tento sport. Cílem této tréninkové skupiny bude vychovávat budoucí reprezentanty našeho areálu a naší beach akademie. Tréninky budou vedeny individuálně s důrazem na rozvoj fyzických i technických schopností svěřenců.

Více informací

Plážový fotbal

Fotbalové tréninky na písku jsou pro děti od 6ti do 15ti let. Díky pískovému pokladu je náš areál ideální průpravou na všeobecný pohybový rozvoj. Na nezpevněném povrchu se svěřenci učí lepší stabilitě a každý pohyb je náročnější, přesto šetrnější na pohybový aparát.

Více infromací