Beachklub Ládví se zaměřuje na výchovu mládeže od 3 do 18 let. Díky pískovému pokladu je náš areál ideální průpravou na všeobecný pohybový rozvoj. Na nezpevněném povrchu se svěřenci učí lepší stabilitě a každý pohyb je náročnější, přesto šetrnější na pohybový aparát.

Beachvolejbalové kroužky pro děti na Praze 8

Dětská atletická přípravka je určena pro děti od 3 do 5 let (Ládvík), na ni volně navazují beachvolejbalové kroužky pro děti od 6 do 10 let, které jsou zaměřené na všeobecný pohybový rozvoj. Volejbalové základy trénují děti v kroužcích od 10 do 13 let. Na ně dále navazuje věková kategorie pro děti od 14 do 15 let a od 16 do 18 let . Všechny kategorie jsou smíšené.

Tyto kroužky jsou vedené jako rekreační, bez důrazu na výkonnost a výsledky. Prioritou těchto tréninků je naučit děti základy tohoto sportu a správným sportovním návykům, které si přenesou i do osobního života.

Více informací


Výkonostní tréninky

Díky široké mládežnické základně, kterou areál v současné době disponuje, se chceme zaměřit také na výkonnostní volejbal. Je to další krok Beachklubu Ládví ve výchově a motivaci našich svěřenců.

Tyto výkonností tréninky budou zaměřené na děti s fyzickými a mentálními předpoklady pro tento sport. Cílem této tréninkové skupiny bude vychovávat budoucí reprezentanty našeho areálu a naší beach akademie. Tréninky budou vedeny individuálně s důrazem na rozvoj fyzických i technických schopností svěřenců.

Více informací


 

Parkour

Nově rozjíždíme pro děti kroužek parkouru / sportovní gymnastiky. Pro velký zájem upravujeme hodiny a dělíme děti na tři menší skupiny. V kategorii do 10 let se kurz soustředí na rozvoj motoriky a základy gymnastických a atletických dovedností a pomalu se budou seznamovat s parkurovými prvky. V pokročilé kategorii a v juniorech bude parkur nabírat na intenzitě.

Více informací