PŘEHLED BEACHVOLEJBALOVÝCH TRÉNINKŮ

Pozor! Nový rezervační systém pro veškerá přihlašování vyžaduje novou registraci!

Pro vstup do online přihlašování na kempy a kroužky klikněte zde. Otevře se vám nové okno. Pokud nemáte jméno a heslo, tak se musíte registrovat, poté se už můžete online přihlašovat na kempy a kroužky.


Beachvolejbalové kempy pro maminky

Připravili jsme kempy plážového volejbalu pro maminky s malými dětmi. Máme zajištěné hlídání a pěkně vybavený dětský koutek, takže si nemusíte dělat starosti s tím, kdo vám pohlídá ratolesti. Kempy jsou vhodné pro maminky, které se chtějí po porodu chtějí vrátit zpátky do formy nebo se jen chtějí odreagovat. Přijít můžete samozřejmě, i když žádné děti nemáte, ale vyhovuje vám čas a náplň tréninku. Tato pohybová aktivita je pod záštitou našeho partnera hl.města Prahy.


Tréninková náplň beachvolejbalových kempů pro maminky: protažení, zahřátí, nácvik základních herních činností, simulace herních situací, hra samotná, konečné protažení.

Délka tréninkové jednotky: 120 minut

Ceník beachvolejbalového kempu pro maminky: Jednorázový vstup 250,- Kč bez hlídání dítěte (možnost zakoupení permanentky 5 + 1 za 1.250,- Kč bez hlídání dítěte, použitelné i na ostatní tréninky). Hlídání dítěte 50,- Kč za dítě (2 hod. hlídání dětí zkušenými au-pair). Cena zahrnuje 90 min. tréninku a 30 min. hry.

V případě zájmu je možné objednat čerstvé jídlo pro děti i miminka z restaurace Na Krásné Vyhlídce.

Termíny beachvolejbalových kempů pro maminky: úterý: 09:00 - 11:00, čtvrtek: 09:00 - 11:00

Tréninková jednotka max. pro 12 osob na 2 tréninkové skupiny podle výkonnosti. Pod vedením trenéra Jardy Malčíka.

Na úterní trénink je nutné se přihlásit do pondělí 18:00, na čtvrteční trénink do středy 18:00! Do poznámky při přihlašování, prosíme, zadat jméno dítěte a jeho věk!
Nemůžeme garantovat, že dítě je hlídané, pokud se maminka s dítětem včas nenahlásí. Skupinu hlídá 1 – 2 au-pair podle počtu nahlášených dětí

Beachvolejbalové kempy

Beachvolejbalové kempy organizujeme v Beachklubu Ládví každý den od 21:00 a jsou ideální pro dospělé začátečníky a mírně pokročilé. Páteční hrací tréninky jsou naopak určené spíše pokročilejším hráčům.

Náplň tréninkové jednotky: protažení, zahřátí, nácvik základních herních činností, simulace herních situací, hra samotná, konečné protažení.

Délka tréninkové jednotky: 90 min. a 60 min.

Ceník beach volejbalových kempů: 1 lekce 90 min. - 200 Kč (při zakoupení permanentky 5+1) 60 min.  150 Kč (při zakoupení permanentky 5+1).

Termíny beachvolejbalových kempů naleznete v rezervačním systému.

Sankce: V případě neodhlášení 12 hodin před konáním tréninkového kempu zaplatíte při dalším kempu pokutu 100,- Kč!

Kondiční tréninky

Nyní máte možnost zlepšovat svou kondici a zlepšovat si postavu díky našim kondičním tréninkům. Základní náplní těchto tréninků je zdravotně preventivní příprava, výkonnostní příprava a celkový rozvoj pohybových dovedností. Využíváme cvičení na plážovém písku, díky kterému se zapojuje více svalových partií a tím dochází ke komplexnějšímu zpevnění celého těla. Trénink je vhodný pro všechny věkové i výkonnostní kategorie. Přijďte si s námi zacvičit pro svou radost z pohybu.

Páteční tréninky formou otevřeného turnaje

Chcete natrénovat na beachvolejbalový turnaj bez zbytečného stresu? Máte problém sehnat soupeře na stejné úrovni? Chcete si zahrát beachvolejbal s novými protihráči, ale nechcete trávit celý den na turnaji? Pokud jste si zodpověděli alespoň jednou ano, tak právě pro vás jsme připravili tréninkové beachvolejbalové turnaje.

Individuální tréninky plážového volejbalu

Kromě standardně vypisovaných kempů se můžete domluvit s našimi trenéry na individuálním beachvolejbalovém tréninku u nás v Praze na Ládví. Kontakt na naše trenéry najdete zde.