CELOROČNÍ KROUŽKY BEACHVOLEJBALU A VŠEOBECNÉHO POHYBOVÉHO ROZVOJE PRO DĚTI

Beachklub Ládví se zaměřuje na výchovu mládeže od 3 do 18 let. Díky pískovému pokladu je náš areál ideální průpravou na všeobecný pohybový rozvoj. Na nezpevněném povrchu se svěřenci učí lepší stabilitě a každý pohyb je náročnější, přesto šetrnější na pohybový aparát.

Přihláška ke stažení zde.

Ládvík: 3 - 6 LET

Volejbalově / atletická přípravka je určená pro děti od 3 do 6 let. Náplní tréninku je rozvoj základních pohybových dovedností, chytání a házení míče, obratnost. Děti se naučí poslouchat pokyny trenéra a soustředit se na sportovní činnost.

Termíny: 

pondělí, středa, čtvrtek  od 15:15 do 16:00

Příhlašování:

Možnost přihlašování na každou hodinu přes online rezervační systém zde. Nebo jednoduše přijďte se svým dítětem na trénink, probíhá při jakémkoli počtu!

Cena za jednu lekci činí 60 Kč a platí se v hotovosti na baru. Po zaplacení obdržíte kartičku Ládvíka, který slouží jako vstupenka na lekci.

Trenér:

Petr Jassa

- dlouholetý hráč šestkového volejbalu ( II. liga TJ Sokol Modřany)

- pravidelný účastník Českého poháru v plážovém volejbale

- zkušený trenér dětí a mládeže

Kroužky pro radost: 6 - 18 LET

Beachvolejbalové kroužky pro děti od 6 do 9 let, které jsou zaměřené na všeobecný pohybový a sportovní rozvoj. Volejbalové základy trénují děti v kroužcích od 10 do 13 let. Na ně dále navazuje nejstarší věková kategorie pro děti od 14 do 18 let. Všechny kategorie jsou smíšené.

Tyto kroužky jsou vedené jako rekreační, bez důrazu na výkonnost a výsledky. Prioritou těchto tréninků je naučit děti základy tohoto sportu a správným sportovním návykům, které si přenesou i do osobního života.

Termíny:

Hodinové tréninky od pondělí do pátku od 15.00 do 18.00 

Tréninkové skupiny jsou rozděleny podle věku a výkonnosti do skupin o počtu 12 až 16 dětí.

Každá tréninková skupina má svého stálého trenéra, který skupinu vede po celou dobu školního roku.

Příhlašování:

Přihláška ke stažení zde.

Pokud chcete pravidelně chodit do našich kroužků, kontaktujte Janu Maršálovou na e-mail: recepce@beachklubladvi.cz nebo volejte na telefon 725 455 047.

Trenéři:

Martina Ebertová, Míra Justián, Martin Šotkovský, Petr Tuček, Paulína Machalíková, Matěj Brnka

Výkonnostní tréninky

Díky široké mládežnické základně, kterou areál v současné době disponuje, se chceme zaměřit také na výkonnostní volejbal. Je to další krok Beachklubu Ládví ve výchově a motivaci našich svěřenců.

Tyto výkonností tréninky budou zaměřené na děti s fyzickými a mentálními předpoklady pro tento sport. Cílem této tréninkové skupiny bude vychovávat budoucí reprezentanty našeho areálu a naší beach akademie. Tréninky budou vedeny individuálně s důrazem na rozvoj fyzických i technických schopností svěřenců.

Tréninky 4-5x týdně:
- 3x výkonnostní trénink (skupina 3 - 8 dětí)
- 1x kondiční trénink  ( skupina 3-8 dětí)
- 1x herní trénink

Trenéři:

Jarda Malčík, Ondra Michálek, Petr Svoboda, Míra Horáček

Cenová nabídka

Vše se předplácí formou dobití kreditu v novém rezervačním systému.

1) Pololetní pětiměsíční. Kredit je na jméno a opravňuje majitele navštěvovat 2x týdně tréninky mládeže. Cena 3.150,- Kč (1 trénink = 75,- Kč).

2) Pololetní výkonnostní. Kredit je na jméno a opravňuje majitele být členem tréninkové výkonnostní skupiny, trénink 90 min. v uzavřené skupince (max. 12 dětí) 4x týdně, pravidelná nominace a účast na turnajích Juniorligy pod vedením trenéra, dresy pro sezónu 2015/2016, klubové výhody pro regeneraci, prezentace úspěšných dvojic na webu Beachklubu Ládví. Nominaci do výkonnostních skupin řeší hlavní trenér mládeže a rodiče oslovených dětí. Cena 4.275,- Kč (cena je dotována Beachklubem Ládví, aby naši nadějní svěřenci měli možnost trénovat za špičkových podmínek za přijatelnou cenu).

Platnost pololetní permanentky:

1. pololetí: 01.09.2016 - 31.01.2017 (možnost zakoupení 01. - 14.09.2015 na recepci Beachklubu Ládví)

2. pololetí:  01.02.2017 - 29.06.2017  (možnost zakoupení 15.01. - 31.01.2016 na recepci Beachklubu Ládví)

Klubová přihláška

Přihláška ke stažení zde.

Pokud chcete pravidelně chodit do našich kroužků, kontaktujte Janu Maršálovou na e-mail: recepce@beachklubladvi.cz nebo volejte na telefon 725 455 047.