Beachvolejbalové kempy v Bibione

Chcete si užít týden u moře s přáteli a plážovým volejbalem? Profesionální trenéři, příjemná atmosféra a ubytování v apartmánech za vynikající ceny-to jsou beachvolejbalové kempy v italském Bibione, které tradičně připravil Beachklub Ládví ve spolupráci s cestovní kanceláři Nev-Dama ze skupiny Fischer. Těšit se můžete na široké písečné pláže, beachvolejbalové tréninky 2x denně, osvěžujúci koupaní v moři, procházky po malebných hospůdkách a společné večerní grilovaní, víno a zpěvJ

 

Termíny

29.4- 6.5. 2017

6.5- 13.5. 2017

13.5- 20.5. 2017

Beachové tréninky budou probíhat pod vedením profesionálních trenérů z řád bývalých špičkových volejbalistů z domácí extraligy, zahraničních soutěží a beachvolejbalového okruhu. Můžete se těšit na Ondru Michálka, Kamila Tučka, Míru Svobodu, Matěje Brnku a další.

Program beachkempu a rozpis beachvolejbalových tréninků:

Účastníci kempu budou rozděleni podle výkonnosti do skupin po max. 8 lidech. Každý den vás čekají dva beachvolejbalové tréninky po 90 minutách. K tomu si můžete navíc dopřát volnou hru mimo tréninky, ranní výběhy po pláži, odpolední vyjížďky na kole nebo na in-linech a další sportovní aktivity. 

Sobota: příjezd, ubytování od 16:00, uvítací večírek od 19:00 v gril baru

Neděle-čtvrtek:

09:00-12:00 dopolední tréninky

15:00-18:00 odpolední tréninky

Po celou dobu volné kurty na hru!

Středa:

volný den a možnost výletu dle předpovědi počasí do Benátek (cca 70km)

Pátek:

závěrečný turnaj

Sobota:

odjezd- možnost objednat ubytování až do neděle!

Ubytování

Villagio Michelangelo, Trivoli, San Siro

Ubytování je zařízeno ve spolupráci s cestovní kanceláří Nev-Dama (ze skupiny Fischer) v komplexu dvoupodpalžních vilek s několika bazény (Michelangelo) a sousedním menším vilovém rezortu s jedním bazénem (Tivoli), který je vzdálený asi 800 metrů od pláže. Podle zájmu si můžete vybrat z různych veilkosti apartmánů. K dispozíci jsou apartmány typu mono, bilo, trilo.

Jedná se o rozsáhlý komplex dvoupodlažních řadových vilek s několika bazény (Michelangelo) a sousední menší komplex jednopodlažních a dvoupodlažních řadových vilek s jedním bazénem (San Siro)

Vybavenost a služby: dětské hřiste (jen Michelangelo), 1 vyhrazené venkovní pakovací stání/apartmán (další parkování v blízkosti)

Sport a relaxace: několik různe velkých bazénů a dětských bazénků

Vybavenost apartmánů: zpravidla TV, trezor, u typologii quadilo a trilo zpravidla též venkovní krb

Popis apartmánu:

mono 4- 25m2- obývací pokoj s kuchynským koutem a 2 rozkládacími gauči (možno i typ „šuplík“) pro 2 osoby či 1 rozkládacím gaučem (možno i typ „šuplík“) a palandou, sociální zařízení se sprchou, předzahrádka; apartmány jsou výhradně ve Villaggiu San Siro

bilo 3/4/5/- 35m2- 1 ložnice s manželskou postelí a případně 1 samostatný lůžkem, obývací pokoj s kuchyňským koutem a rozkládacím gaučem pro 1 či 2 osoby (možno i typ „šuplík“), sociální zařízení se sprchou, balkon či předzahrádka případně s terasou

trilo 5/6/7 - 45 až 55 m2 - 1 ložnice s manželskou postelí, 1 ložnice se 2 samostatnými lůžky či 1 samostatným lůžkem a palandou délky 180 cm, obývací pokoj s kuchyňským koutem a rozkládacím gaučem pro 1 či 2 osoby (možno i typ „šuplík“), sociální zařízení se sprchou, balkon či terasa a předzahrádka;

Některé apartmány jsou dvoupodlažní, kde ve 2. podlaží jsou ložnice a sociální zařízení.

Výhody a nevýhody: příjemné, velmi oblíbené a v posledních letech i vůbec nejžádanější ubytování, dostatek klidu, soukromí i zeleně, ideální poloha vzhledem k rušnému centru, nabídka nejžádanějších typologií, dostatečná kapacita i pro skupinové zájezdy, u některých apartmánů starší vybavení a zařízení.

Ceník

-cena pro termíny 29.4. - 6.5. a 6.5.-13.5 od 3990 Kč

Mono (min. obsazenost 2 osoby) 5190 Kč, pro členy klubu nebo naše stále klienty cena 4690 Kč

Bilo (min. obsazenost 3 osoby) 4790Kč, pro členy klubu nebo naše stále klienty cena 4290 Kč

Trilo (min. obsazenost 4 osoby) 4490 Kč, pro členy klubu nebo naše stále klienty cena 3990 Kč

 

-29.4. – 6.5. speciální kemp pod vedením Ondry Michálka, cena 4340 Kč. Přihlašování zde:http://www.beach-ladvi.rezervuju.cz/training

 

-ideální příležitost pro rodinnou dovolenou je v druhém termínu ( 6.5.- 13.5.) Tréninky jsou vypsány jak pro dospělé, tak i pro děti. Trénujeme již od 4 let se zkoušenými trenéry dětí a mládeže.

-cena pro termín 13.5.- 20.5 od 4390 Kč

Mono (min. obsazenost 2 osoby) 5590 Kč, pro členy klubu nebo naše stále klienty cena 5090 Kč

Bilo (min. obsazenost 3 osoby) 5190 Kč, pro členy klubu nebo naše stále klienty cena 4690 Kč

Trilo (min. obsazenost 4 osoby) 4890 Kč, pro členy klubu nebo naše stále klienty cena 4390 Kč

*Cena na osobu zahrnuje ubytování, delegátské služby, kurty, tréninky s profesionálními trenéry a závěrečný turnaj.

Možné slevy a příplatky (nepovinné):

-cena pro netrénující 3290 Kč

-plná penze 1990 Kč (při počtu min. 25 osob)

-sleva pro děti do 12 let 400 Kč

- příplatek za nocleh až do neděle 300,- Kč

-autobusová doprava: 1.990,- Kč dospělí, 1.790,- Kč děti do 12 let  

-ložní prádlo: 200,- Kč  

-závěrečný úklid dle typu bytu: mono 700,- Kč, bilo 900,- Kč, trilo 1.100,- Kč

Storno poplatky: Více jak 14 dní před kempem 50% z ceny kempu, méně jak 14 dní 100%. V případě, že za sebe najdete náhradníka, vracíme celou částku. Doporučujeme uzavřít storno pojištění pro případ nemoci.

Doporučujeme: S sebou si nezapomeňte vzít kolečkové brusle pro rychlejší přesun na tréninky nebo na výlety po rovinatém Bibione. Vzhledem k volné střede poradíme možnost krásného výletu do Benátek či relax v místních termálních lázní.

PŘIHLÁŠKY

Přihlášky posílejte na email: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Uveďte prosím Vaše jméno, příjmení, datum narození, email, telefon, v jaké typologii apartmánu chcete být ubytovaní a s kým a jaké chcete využít slevy či příplatky.

Pozor! Nově do přihlášky ohodnoťte i úroveň svých volejbalových dovedností známkou jaké ve škole (1-nejlepší, pokročilý;2-středně pokročilý;3- přechod mezi pokročilým a mírně pokročilým;4-mírne pokročilý;5-začátečník). Podle toho určíme i předběžné zařazení do tréninkových skupin. Následně vám zašleme informace k platbě. Spolu s přihláškou potvrďte svou účast i prostřednictvím našeho rezervačního systému, kde najdete všechny vypsané termíny beachkempu.

Záloha ve výši 500 Kč je splatná do 10 dní od odeslání údajů k platbě a doplatek do 31.3.2017

Veškeré bližší informace a dotazy na email: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

 

BEACHKEMPY V ITÁLII

Chcete si užít týden u moře s přáteli a plážovým volejbalem? Profesionální trenéři, příjemná atmosféra a ubytování v apartmánech za vynikající ceny - to jsou beachvolejbalové kempy v italském Bibione, které tradičně připravil Beachklub Ládví ve spolupráci s cestovní kanceláří Nev-Dama ze skupiny Fischer. Těšit se můžete na široké písečné pláže, beachvolejbalové tréninky 2x denně, osvěžující koupání v moři, procházky po malebných hospůdkách a společné večerní grilování, víno a zpěv:-)

Termíny

29. 4. - 6. 5. 2017

6. 5. - 13. 5. 2017

13. 5. - 20. 5. 2017

Beachové tréninky budou probíhat pod vedením profesionálních trenérů z řád bývalých špičkových volejbalistů z domácí extraligy, zahraničních soutěží a beachvolejbalového okruhu. Můžete se těšit na Ondru Michálka, Kamila Tučka, Míru Svobodu, Matěje Brnku a další.

Program beachkempu a rozpis beachvolejbalových tréninků:

Účastníci kempu budou rozděleni podle výkonnosti do skupin po max. 8 lidech. Každý den vás čekají dva beachvolejbalové tréninky po 90 minutách. K tomu si můžete navíc dopřát volnou hru mimo tréninky, ranní výběhy po pláži, odpolední vyjížďky na kole nebo na in-linech a další sportovní aktivity.


sobota:                                                                                                                       

příjezd, ubytování od 16:00, uvítací večírek od 19:00 v gril baru

neděle – čtvrtek:                                                                                                                09:00 - 12:00 dopolední tréninky                                                                                         15:00 - 18:00 odpolední tréninky                                                                                        

Po celou dobu volné kurty na hru!

středa:                                                                                                                               volný den a možnost výletu dle předpovědi počasí do Benátek (cca 70 km)

 

pátek:                                                                                                                                 závěrečný turnaj

sobota:                                                                                                                             odjezd

- možnost objednat ubytování až do neděle!

Ubytování

Villagio Michelangelo, Tivoli, San Siro

Ubytování je zařízeno ve spolupráci s cestovní kanceláří Nev-Dama (ze skupiny Fischer) v komplexu dvoupodlažních vilek s několika bazény (Michelangelo) a sousedním menším vilovém rezortu s jedním bazénem (Tivoli), který je vzdálený asi 800 metrů od pláže. Podle zájmu si můžete vybrat z různých velikostí apartmánů. K dispozici jsou apartmány typu mono, bilo, trilo. 

Jedná se o rozsáhlý komplex dvoupodlažních řadových vilek s několika bazény (Michelangelo) a sousední menší komplex jednopodlažních a dvoupodlažních řadových vilek s jedním bazénem (San Siro).

Vybavenost a služby: dětské hřiště (jen Michelangelo), 1 vyhrazené venkovní parkovací stání / apartmán (další parkování v blízkosti)

Sport a relaxace: několik různě velkých bazénů a dětských bazénků

Vybavenost apartmánů: zpravidla TV, trezor, u typologií quadrilo a trilo zpravidla též venkovní krb

Popis apartmánů:  

mono 4 - 25 m2 - obývací pokoj s kuchyňským koutem a 2 rozkládacími gauči (možno i typ „šuplík“) pro 2 osoby či 1 rozkládacím gaučem (možno i typ „šuplík“) a palandou, sociální zařízení se sprchou, předzahrádka; apartmány jsou výhradně ve Villaggiu San Siro

bilo 3/4/5 - 35 m2 - 1 ložnice s manželskou postelí a případně 1 samostatným lůžkem, obývací pokoj s kuchyňským koutem a rozkládacím gaučem pro 1 či 2 osoby (možno i typ „šuplík“), sociální zařízení se sprchou, balkon či předzahrádka případně s terasou

trilo 5/6/7 - 45 až 55 m2 - 1 ložnice s manželskou postelí, 1 ložnice se 2 samostatnými lůžky či 1 samostatným lůžkem a palandou délky 180 cm, obývací pokoj s kuchyňským koutem a rozkládacím gaučem pro 1 či 2 osoby (možno i typ „šuplík“), sociální zařízení se sprchou, balkon či terasa a předzahrádka; 

Některé apartmány jsou dvoupodlažní, kde ve 2. podlaží jsou obě ložnice a sociální zařízení.

Výhody a nevýhody:  příjemné, velmi oblíbené a v posledních letech i vůbec nejžádanější ubytování, dostatek klidu, soukromí i zeleně, ideální poloha vzhledem k rušnému centru, nabídka nejžádanějších typologií, dostatečná kapacita i pro skupinové zájezdy, u některých apartmánů starší vybavení a zařízení

Ceník

- cena pro termíny 29. 4. - 6.5. a 6. 5. - 13. 5. od 3.990,- Kč

Mono (min. obsazenost 2 osoby) 5.190,- Kč, pro členy klubu nebo naše stále klienty cena 4.690,- Kč

Bilo (min. obsazenost 3 osoby) 4.790,- Kč, pro členy klubu nebo naše stále klienty cena 4.290,- Kč

Trilo (min. obsazenost 4 osoby) 4.490,- Kč, pro členy klubu nebo naše stále klienty cena 3.990,- Kč

- 29. 4. - 6. 5. speciální kemp pod vedením Ondry Michálka, cena 4340,- Kč

- ideální příležitostí pro rodinnou dovolenou je v druhém termínu (6.5. - 13.5.). Tréninky jsou vypsány jak pro dospělé, tak i pro děti. Trénujeme již od 4 let se zkušenými trenéry dětí a mládeže. 

- cena pro termín 13. 5. - 20. 5. od 4390,- Kč

Mono (min. obsazenost 2 osoby) 5.590,- Kč, pro členy klubu nebo naše stále klienty cena 5.090,- Kč

Bilo (min. obsazenost 3 osoby) 5.190,- Kč, pro členy klubu nebo naše stále klienty cena 4.690,- Kč

Trilo (min. obsazenost 4 osoby) 4.890,- Kč, pro členy klubu nebo naše stále klienty cena 4.390,- Kč

* Cena na osobu zahrnuje ubytování, delegátské služby, kurty, tréninky s profesionálními trenéry a závěrečný turnaj.

Možné slevy a příplatky (nepovinné):

- cena pro netrénující 3290,- Kč

-  sleva pro děti do 12 let 400,- Kč                                                

- příplatek za nocleh až do neděle 300,- Kč

- autobusová doprava: 1.990,- Kč dospělí, 1.790,- Kč děti do 12 let  

- ložní prádlo: 200,- Kč  

- závěrečný úklid dle typu bytu: mono 700,- Kč, bilo 900,- Kč, trilo 1.100,- Kč

Storno poplatky:  Více jak 14 dní před kempem 50% z ceny kempu, méně jak 14 dní 100%. V případě, že za sebe najdete náhradníka, vracíme celou částku. Doporučujeme uzavřít storno pojištění pro případ nemoci.

Doporučujeme:

S sebou si nezapomeňte vzít kolečkové brusle pro rychlejší přesun na tréninky nebo na výlety po rovinatém Bibione. Vzhledem k volné středě poradíme možnost  krásného výletu do Benátek či relax v místních termálních lázní.


PŘIHLÁŠKY

Přihlášky posílejte na e-mail:This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Uveďte prosím Vaše jméno, příjmení, datum narození, e-mail, telefon, v jaké typologii apartmánu chcete být ubytovaní a s kým  a  jaké chcete využít slevy či příplatky.

Pozor! Nově do přihlášky ohodnoťte i úroveň svých volejbalových dovedností známkou jako ve škole (1 - nejlepší, pokročilý; 2 - středně pokročilý; 3 - přechod mezi pokročilým a mírně pokročilým; 4 - mírně pokročilý; 5 - začátečník). Podle toho určíme i předběžné zařazení do tréninkových skupin. Následně vám zašleme informace k platbě.

Spolu s přihláškou potvrďte svou účast i prostřednictvím našeho rezervačního systému, kde najdete všechny vypsané termíny beachkempu. Přihlašování zde: http://www.beach-ladvi.rezervuju.cz/training

Záloha ve výši 500,- Kč je splatná do 10 dní od odeslání údajů k platbě a doplatek do 31.3.2017.

Veškeré bližší informace a dotazy na emailu: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it..